درباره ما

سیاستها و مشی کلی سایت

سایت دیوارچی فعالیت خود را از سال 2019 با هدف تسهیل دسترسی به ظرفیتهای ایرانیان مقیم ترکیه آغاز کرد . این سایت با بررسی نیازهای ایرانیان مسافر و مقیم ترکیه ، چهار نیاز کلی آنها (املاک ، تجارت ، زندگی و سفر) را ملاک عمل قرارداده و سایتی با امکان درج آگهی در آن زمینه ها ایجاد نموده است . در این سایت افراد میتوانند اعلانات و آگهی های خود را بصورت رایگان و ویژه به اطلاع عموم برسانند . یکی از ویژگهای بارز سایت امکان مشاهده و دسترسی آگهی ها از طریق نقشه آنلاین بصورت دوطرفه و همچنین جستجو و مسیریابی آنلاین آدرسهای درج شده در آگهی هاست بطوریکه این قابلیت میتواند به افراد در پیداکردن آسان آدرس و یا اطلاع ازآگهی های اطراف خود ، بصورت قابل توجهی کمک نماید. مشی کلی سایت بر این است که با بررسی نیازهای اساسی ایرانیان ، بصورت پیوسته امکانات و قابلیتهای سایت را بهبود بخشیده و کیفیت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز را افزایش دهد.

روش ثبت آگهی های ویژه

برای درج آگهی ویژه دو روش وجود دارد :

اول : اعلان خود را از طریق واحد تبلیغات سایت آگهی نمایید. این روش از طریق تماس با ادمین سایت و مشاوره با واحد تبلیغات سایت صورت می پذیرد.

دوم : درج آگهی رایگان و سپس تبدیل آن به آگهی ویژه در این روش فرد خود اقدام به درج آگهی رایگان نموده و سپس با پرداخت هزینه میتواند آگهی خود را به آگهی ویژه که از امکانات متعددی (درج در صفحه اول سایت ، ثبت در نقشه آنلاین سایت ، لینک به صفحات مجازی و سایت آگهی دهنده و...) برخوردار است ، تبدیل نماید.

تماس با ما

اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید یا می‌خواهید ما را از وجود مشکلی در سیستم آگاه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی پشتیبانی و قوانین دیوارچی مراجعه کرده و یا از طریق ایمیل سایت در ارتباط باشید.

Email: divarchi[at]yahoo.com
شماره تماس پشتیبانی( تهران) : 9122614307-0098
شماره تماس ادمین (استانبول) : 5418800750-0090